Kreativní tvorba

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým obrázkem
PortfolioPopTAT OBRAZ

Druhy Kresby

Klasický portrét

Dovolte mi zachytit jedinečný charakter vašeho milovaného společníka … Vybrate z nejcharaktičnějšícu emocí, aby se zachytilo to, co je pro Vás tak zásadní a blízké na jejich výrazu. Realistická kresba pro Vás jemně zachytí tuto emoci a udrží jí ve vaší paměti.

Volná Ilustrace

Humorné a nezapomenutelné ilustrace s rozeznatelným kresebným rukopisem mé ruky. Lze využít pro jakoukoliv příležitost, která by Vás mohla napadnout. Od osobních potřeb zachytit něco originálně nebo pro marketingové účely až po například originální propagaci kapely.

Reunion

Upřímně mnoho z mých nejlepších kreseb pochází z nepěkných fotografií. Počáteční strach z toho jak to asi dopadne vystřídá příležitost být kreativní. Takže pokud máte takovou fotku, co vyvolává nutkavý pocit, že byste potřebovali uchovat její obsah, neváhejte napsat.

Jak probíhá objednávka a následná realizace

Objednání kresby

Proces objednání je snadný. Pošlete podklady poptávky. Obvykle kreslím zvířecí miláčky nebo ilustrace z fotografií. Důležité je si určit časovou linku, protože kresba se nedá úplně uspěchat. Je vhodné poptávat minimálně 3 měsíce dopředu.

Cena a platba

Obvyklá cena začíná od 4500,- za výkres. Záloha je 70%. Velikost obrázku není důležitá jako obtížnost požadavku. Pro představu o cenách, nahlédněte dovnitř jednotlichých projektů, kde naleznete cenu.

Předání

Žiji u Kralup nad Vltavou. Podmínky předání probereme, aby se k Vám kresba dostala, co nejbezpečněji. Jako autor ocením, když mám možnost si obrazy zapůjčit na výstavy.

Artwork selection from Blog

Lighting

Lighting

When I get involved in 3D designing and rendering of the images then I really realized the important role of lights in any space. Also, I loved to give my friends something special as a gift. Once I made these clouds light shade. Here is my little...

CS EN

Pin It on Pinterest

Share This